ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST

Võttes kasutusele oma isikliku päikeseelektrijaama ei pea sa muretsema elektri hinnatõusu pärast, kuna päikesel pole mingeid piiranguid ega tasusid ning päikesevalgus ei reosta loodust ja ei saa kunagi otsa. Energia, mida päike toodab on rohkem kui 8000 korda suurem kogu maailma energiavajadusest. Päikeseelektrijaam on disainitud kestma palju aastaid nii, et tasuks hoolikalt mõelda kuhu see paigaldada. Tootes ise päikeseelektrit, kaitsed end kümneteks aastateks elektri hinnatõusu eest, mis järjest tõuseb, kuna ei ole välja töötatud teisi soodsaid elektrienergia tootmistehnoloogiaid. Lisaks tõstab päikeseelektrijaama omamine teie kinnisvara väärtust. Kõige suurem päikeseenergia tootja maailmas on Saksamaa, kus on peaaegu pool kogu maailma päikeseelektrijaamadest. Eestis on päikeseenergiat vähem, kuid selle teeb tasa meie õhutemperatuur, mis on keskmisest madalam ning see tõstab päikesepaneelide tõhusust. Talvel langeb paneelide tootlikus, kuid perioodil märts-oktoober, toodavad paneelid enamuse aastasest energia kogusest.

 

Meie pakume parima kvaliteedi ja hinnaga päikeseelektrijaamu nii mikrotootjatele ehk väikestele majapidamistele kui ka suurtootjatele. Meil on kõrgkvaliteetsed paneelid, inverterid, kinnitussüsteemid ja kaablid.

Me müüme Ja solari paneele ja oleme jasolari ametlik edasimüüja Eestis ja Baltikumis.Ettevõtte strateegiline partner on Soome üks juhtiv Päikese energia ettevõte  Green Energy Finland OY.Teeme tihedalt koostööd ja koostöö on olnud väga hea.

Võttes kasutusele oma isikliku elektrijaama ei pea sa muretsema elektri hinnatõusu pärast, kuna päikesel pole mingeid piiranguid ega tasusid ning päikesevalgus ei reosta loodust ja ei saa kunagi otsa. Energia, mida päike toodab on rohkem kui 8000 korda suurem kogu maailma energiavajadusest. Päikeseelektrijaam on disainitud kestma palju aastaid nii, et tasuks hoolikalt mõelda kuhu see paigaldada. Tootes ise päikeseelektrit, kaitsed end kümneteks aastateks elektri hinnatõusu eest, mis järjest tõuseb, kuna ei ole välja töötatud teisi soodsaid elektrienergia tootmistehnoloogiaid. Lisaks tõstab päikeseelektrijaama omamine teie kinnisvara väärtust. Kõige suurem päikeseenergia tootja maailmas on Saksamaa, kus on peaaegu pool kogu maailma päikeseelektrijaamadest. Eestis on päikeseenergiat vähem, kuid selle teeb tasa meie õhutemperatuur, mis on keskmisest madalam ning see tõstab päikesepaneelide tõhusust. Talvel langeb paneelide tootlikus, kuid perioodil märts-oktoober, toodavad paneelid enamuse aastasest energia kogusest.

 

Meie pakume parima kvaliteedi ja hinnaga päikeseelektrijaamu nii mikrotootjatele ehk väikestele majapidamistele kui ka suurtootjatele. Meil on kõrgkvaliteetsed paneelid, inverterid, kinnitussüsteemid ja kaablid.